• Můj profil
  • 1 ks
   za 205.70 Kč
   Novinky
  RÁDI VÁS NAVŠTÍVÍME OSOBNĚ

  Máte zájem si naší nabídku prohlédnout na vlastní oči? Zhodnotit kvalitu suvenýrů osobně, případně sjednat objednávku na míru pro vás v pohodlí vašeho zázemí? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi si k Vám naplánujeme cestu.


  O NÁS

  Vítáme všechny nové i stávající zákazníky na našem velkoobchodním e-shopu. Jsme déle než 20 let stabilním dodavatelem suvenýrů pro ZOO, Infocentra, Jeskyně, Hotely, Penziony, Hrady, Zámky v ČR, SK a v Polsku.


  NEJŠIRŠÍ NABÍDKA SUVENÝRŮ

  Vítáme stávající i nově příchozí zákazníky! Opravdu velká nabídka za velmi příjemné ceny. Přejeme Vám příjemný nákup.


  LÁTKOVÁ ZVÍŘÁTKA

  Oblíbená látková zvířátka plněná pískem máme opět skladem! Výběr z 18ti druhů zaručeně udělá radost :-) Zobrazit více...


  U nás můžete nakoupit i maloobchodně!

  Nakoupit u nás může kdokoli - má to jedinou podmínku, že minimální hodnota nákupu je 1000 Kč.

  Kontakt

  Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle, emailem nebo přes kontaktní formulář.
  Rádi Vás po předchozí domluvě přivítáme i na naší adrese.

  Těšíme se na spolupráci

  Fakturační adresa

  RNDr. Milan Blaha

  Nové Sady 1, 571 01 Moravská Třebová

  IČO: 60892803
  DIČ: CZ5505253094

  Kontaktní informace

  tel.: +420 461 319 268
  Obchodní zástupce:
  Dalibor Blaha: 776 715 522
  Majitel:
  RND. Milan Blaha: 608 644 044

  suvenyry@eravan.cz
  info@eravan.cz

    

  O nás

  Firma RNDr. Milan Blaha – ELGEO byla založena v 1994 v návaznosti na tehdejší slovenskou pobočku ELGEO s.r.o. Ve svých počátcích se věnovala především prodeji suvenýrů a bižuterie z minerálů a přírodních materiálů.

  V současnosti je naše rodinná firma jedním z největších dodavatelů suvenýrů, bižuterie a upomínkových předmětů v České republice. Její produkty můžete nalézt na většině českých hradů, zámků, jeskyní, infocenter, zoologických zahrad a dalších místech, která jsou oblíbena českými i zahraničními turisty.

  Máme bohaté zkušenosti z vlastních provozů (hory, zámek) a dokážeme vám připravit nabídku na míru. Neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme.

  Díky zkušenostem majitele RNDr. Milana Blahy rozšířila firma svou působnost v oblasti geologických a ekologických prací (sanace nebezpečných odpadů).

  V posledních letech hraje důležitou roli také import exotických materiálů z oblasti východní Asie jako jsou liány, bambusy, travní krytiny a další druhy zboží poptávané na českém trhu především Zoologickými zahradami.

  Mezi lety 2011 – 2021 jsme vlastnili a provozovali Českou Poštovnu na Sněžce, díky tomu vám můžeme nabídnou široký a originální sortiment Krkonošských suvenýrů.

    

   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.