• Můj profil
  • 2 ks
   za 1 899.70 Kč
   Novinky
  Písková zvířátka

  Oblíbená látková zvířátka plněná pískem máme opět skladem! Včetně oblíbeného Dina :)


  U nás můžete nakoupit i maloobchodně!

  Nakoupit u nás může kdokoli - má to jedinou podmínku, že minimální hodnota nákupu je 1000 Kč.


  Novinky v roce 2022

  Vítáme stávající i nově příchozí zákazníky! Stále pro Vás přidáváme nové zboží za neodolatelné ceny. Přejeme Vám příjemný nákup.


  Vítáme vás!

  Vítáme všechny nové i stávající zákazníky na našem velkoobchodním e-shopu. Za celým projektem i nadále stojí rodina Blahova. I nadále jsme vám k dispozici i na naší prodejně v Moravské Třebové.

  Kontakt

  Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle, emailem nebo přes kontaktní formulář.
  Rádi Vás po předchozí domluvě přivítáme i na naší adrese.

  Těšíme se na spolupráci

  Fakturační adresa

  RNDr. Milan Blaha

  Nové Sady 1, 571 01 Moravská Třebová

  IČO: 60892803
  DIČ: CZ5505253094

  Kontaktní informace

  tel.: +420 461 319 268
  Dalibor Blaha: 776 715 522
  Daniela Maixnerová e-shop: 608 644 044

  suvenyry@eravan.cz
  info@eravan.cz

    

  O nás

  Firma RNDr. Milan Blaha – ELGEO byla založena v 1994 v návaznosti na tehdejší slovenskou pobočku ELGEO s.r.o. Ve svých počátcích se věnovala především prodeji suvenýrů a bižuterie z minerálů a přírodních materiálů.

  V současnosti je naše rodinná firma jedním z největších dodavatelů suvenýrů, bižuterie a upomínkových předmětů v České republice. Její produkty můžete nalézt na většině českých hradů, zámků, jeskyní, infocenter, zoologických zahrad a dalších místech, která jsou oblíbena českými i zahraničními turisty.

  Máme bohaté zkušenosti z vlastních provozů (hory, zámek) a dokážeme vám připravit nabídku na míru. Neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme.

  Díky zkušenostem majitele RNDr. Milana Blahy rozšířila firma svou působnost v oblasti geologických a ekologických prací (sanace nebezpečných odpadů).

  V posledních letech hraje důležitou roli také import exotických materiálů z oblasti východní Asie jako jsou liány, bambusy, travní krytiny a další druhy zboží poptávané na českém trhu především Zoologickými zahradami.

  Mezi lety 2011 – 2021 jsme vlastnili a provozovali Českou Poštovnu na Sněžce, díky tomu vám můžeme nabídnou široký a originální sortiment Krkonošských suvenýrů.

    

   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.